czwartek, 4 września 2014

Party like a Lord!!Kochani!
W lipcu informowałam Was o akcji "Friendsie" pod patronatem Lorda Somersby, gdzie można było wygrać nagrodę niespodziankę. Tym razem, na koniec lata, zapraszamy na wielką imprezę Party Like a Lord!!
Odbędzie się ona 27 września na terenie Instytutu Wysokich Napięć w Warszawie. Zapowiada się smacznie i dla ciała i dla ducha - jedzenie, drinki i wspaniała muzyka. Gwiazdą wieczoru będzie Ella Eyre, brytyjska wokalistka i kompozytorka o niesamowitym głosie, znana z takich hitów jak "Comeback", "Deeper" czy "Waiting All Night" (wspólnie z Rudimental).Jest to impreza zamknięta, wejść na nią mogą jedynie osoby zaproszone (pełnoletnie!). Ja należę do tego grona, ale i Wy możecie się w nim również znaleźć!
Co należy zrobić? Odpowiedź jest prosta - wystarczy kupić dowolne Somersby, kod spod kapselka/kluczyka wpisać na stronie www.somersby.pl i rozwiązać zadanie konkursowe. Każdego tygodnia Lord wybiera najlepsze zgłoszenia - te osoby zostają nagrodzone zaproszeniami na wspomnianą imprezę! Dodatkowo, uczestnicy, którzy w trakcie party podzielą się w swoich mediach społecznościowych fotką otagowaną  #friendsie #somersby, mogą liczyć na nagrody niespodzianki!
Zapowiada się bardzo zacnie więc próbujcie swoich sił i... widzimy się 27-go w Warszawie :)
Wpis powstał przy współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.

11 komentarzy: